Yasemin Ergene Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ask Oyunu Tanitim

2 posters

Ask Oyunu Tanitim Empty Ask Oyunu Tanitim

Mesaj tarafından Jasmine Ptsi Ocak 19, 2009 12:07 pm

Ask Oyunu Tanitim

Ask Oyunu Tanitim 59690532ny1
Ask Oyunu Tanitim W800

Ekranlarda romantizm rüzgarları estiren "AŞK OYUNU", zengin bir gençle, fakir bir kızın bir oyunla başlayan aşklarını anlatıyor.
Sarp Teksoy, magazin dergilerinden tanınan, her hafta başka bir kadınla fotoğrafı çıkan yakışıklı bir gençtir. Tabii maddi gücünü soyadına borçludur. Ancak babası Orhan Teksoy oğlunun dağınık hayatından hiç de memnun değildir. Annesinin gelin adayı kendi çevrelerinden Berna'dır. Sarp'a Berna ile söz kesmişler, ancak yine de onun hızını kesememişlerdir.

Ekin ise İstanbul'un kıyıda köşede kalmış mahallelerinden birinde yaşayan işçi emeklisi İsmet ve eşi Gülser'in iki çocuğundan biridir. Daha doğrusu iki çocuğundan hayırlı olanı. Abisi Kurtuluş, ailenin başındaki beladır.

Ekin ailesinin maddi imkansızlıkları yüzünden erken yaşta çalışmaya başlamıştır. Bugüne kadar da gece gündüz demeden çalışmış bir fabrika kızıdır. Sarp ve Ekin tuhaf bir şekilde tanışırlar ve bundan sonra olaylar bucur cereyan eder...

Jasmine

Ask Oyunu Tanitim Empty Geri: Ask Oyunu Tanitim

Mesaj tarafından busra.ozen C.tesi Haz. 20, 2009 9:20 am

sağol birtanem.
busra.ozen
busra.ozen

Kadın
Sevdiğim : SİNEMA

- Similar topics