Yasemin Ergene Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kuralları

Forum Kuralları Empty Forum Kuralları

Mesaj tarafından Nagis Paz Ağus. 03, 2008 3:29 pm

1. Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada gereksiz mesajlar göndermek; din, dil, irk, cinsiyet ayrimina yönelik ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarina aykiri iletiler yazmak ve bu dogrultuda materyaller kullanmak kesinlikle yasaktir.

2 . Yazacaginiz her türlü mesajdan yalnizca siz sorumlu sayilirsiniz. Üyeler tarafindan yazilacak yasal olmayan bilgiler ve/veya paylasimlardan site yöneticileri ve editörleri hiç bir sorumluluk üstlenmez.

3 . Forum kurallarina uymayan mesajlar ayirim gözetilmeksizin silinir. Forumu kullanirken lütfen forum kurallari dahilinde mesajlar yazmaya çalisiniz, aksi takdirde mesajlariniz hiçbir uyarida bulunulmadan silinecektir.

4 . Forum kurallarina uymamakta israr eden üyelerin üyelikleri iptal edilir. IP numaralari yasaklanir. Gerekli yasal islemler baslatilabilir.

5 . Forum katilimcilari yeni bir konu basligi açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun için forumun arama özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni tartismalari içeren konular açilamaz. Bu konulari yönetici ve editörler kilitleme, silme veya ilgili kategoriye yönlendirme yetkisine sahiptir.

6 . Forum ortamina kisisel problemler, anlasmazliklar tasinamaz.

7 . Üyelerin seçtikleri imzalar 3 satirdan uzun olamaz. imza, politik bir içerige sahip olmamalidir. imzalarda site tanitimi kesinlikle yasaktir. imzalarda mail ve msn türevi adresler yazilamaz.imzalarda büyük punto veya kayan yazi kullanilamaz. imzalardaki resimler sayfa yapisini(1024*768) bozacak kadar büyük olamaz.Kullanicinin imzasi kurallara uymuyorsa imzasi adminler tarafindan silinebilir ve kullanici banlanabilir.

8 . Forumun hiçbir bölümünde ve ÖZEL mesajlarda sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satilan veya araci olunan bir "ürünün" reklamini yapmaniz, baska sitelerin reklami olan içerikler yollamaniz ve bunlar disindaki tüm ticarî kaygi güden mesajlar yasaktir.

9 . Ahlaksiz ve reklam amaçli nick seçmeyiniz ve baskasinin nickini kullanarak siteye giris yapmayiniz. Aksi tespit edilen üyelikler uyarilmaksizin silinebilir veya banlanabilir.

10 . Kullanici bilgisi bölümüne ve imzaniza yok beni ara ben gerçek ask istiyorum ve bunun gibi saçma seyler yazmayiniz.

11 . Bir tane konu açip ya da baskasi bir konu açtiginda onun altina sinirlari zorlayacak sekilde durmadan copy paste veya flood (durmadan konu açmak ya da mesaj göndermek) yapmayiniz. Bunu yaptiginiz takdirde adminler hesabinizi silme veye banlama yetkisine sahiptirler.

12 . Sitedeki üyelikleri tehlikeye sokacak mesajlar göndermeyiniz.

13 . Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bagirmak anlamina gelecegi için kesinlikle büyük harf kullanarak yazi yazmayiniz.

14 . Foruma bu son mesajim, bir daha bu foruma girmeyecegim gibi mesajlar göndermeyiniz. Herkesin kendi iradesi vardir ve buraya girmek ya da girmemek kendi tercihinizdir. Kimse kimseyi bu foruma zorla sokmuyor. Gidecekseniz bunu forumda mesajlarinizla duyurmayiniz.

15 . Site içerisinde kavga seklinde tartismak ve konulara gerginlik yaratacak olumsuz yanitlar vermek yasaktir.

16 . Mesajlarinizi gereksiz yere uzatmayiniz (ÖRN: cooooooook).Bu kullanicilarin mesajlari silinecek gerektiginde bu sekilde mesaj gönderen kullanicilar yöneticiler tarafindan banlanabilir.

17 . Forumda uzun süre cevap almamis konular otomatikman silinir veya arsiv bölümüne tasinir.

18 . Foruma editlenmemis ">" gibi ibareler olan kötü görünümlü mesajlar göndermek yasaktir.

19 . Site içerisinde herhangi bir sekilde kisisel bilgilerin (adres, telefon, mail, msn v.b.) verilmesi yasaktir.

20 . Foruma açilan konularin basligi içerigini belli edecek sekilde olmalidir. Yardim istiyorum, ?, Help, imdat gibi basliklar yerine Program ariyorum v.s. gibi basliklari tercih ediniz.

21 . 1000 ,nci mesajim, 1852 inci mesajim, günaydin, iyi geceler, renkli rüyalar, heyy kimse yok mu? Halay çekmek istiyorum, canim ******iliyor, nerdesiniz ve benzeri konular açmak kesinlikle yasaktir. Açilan konular silinir, açanlar ise bunu aliskanlik haline getirirse üyeligi kilitlenir..

22 . Bir konu açip ardindan her yanitlayana tesekkür ederim, sagol v.b. yazilar yazmak yasaktir.

23 . Konum neden silindi gibi sorular sorulmasi yasaktir. Konunuz silinmisse kademeli olarak bölümün moderatörüne ,forum moderatörüne ,co-admin ve son olarak adminlere sorabilirsiniz.

24. Site içerisinde Mp3,serial,crack gibi bilgi veriler ve hack programlari istemek veya bilen varsa linkini versin gibi seyler yasaktir.

25. Site içerisinde üyelerin özel hayati hakkinda yazi yazilmasi ayrica Seni Seviyorum, Sensiz yasayamam, Can'ima gibi topicler açilmasi yasaktir.. Açan kisilerin sorgusuz sualsiz üyeligi iptal edilir..

26 . Forum kurallarinin güncellenmesi veya yenilerinin eklenmesi hakki forum yöneticilerinde saklidir. Kurallar her zaman degistirebilir ve degistikten sonra hemen geçerlidir. O zaman öyle bir kural yoktu diye itiraz edilemez. Bu yüzden her firsatta okunmasi gerekmektedir. Yeni kurallari kabul etmeyenlerin üyeliklerinin iptalini talep etme haklari vardir.

27 . Kullanici bilgileriniz arasina yazacaginiz e-posta adresiniz ayni zamanda "e-mail listemize" eklenir. Bu mail adreslerine gruphepsi.biz diledigi maili göndermekte özgürdür. Bu nedenle sitemizden gelen maillere cevap olarak ben mail istemiyorum diyip geri GÖNDERMEYiN.

28 . Adminler Gerektigi Zamanlarda Site Yarari için Neden Belirtmeksizin Kullanici Kilitleyebilir.

29 . Adminler tüm kullanicilarin mesajlarini silebilme, gerektiginde kullanici banlama yetkilerine sahiptir.

30 . Üyelik iptali için sadece özel mesaj kabul edilmektedir. Mail göndererek üyelik iptali istenmesi durumunda herhangi bir islem gerçeklestirilmez.

31 . Tüm üyelerin bilgileri gizli tutulmaktadir ve sadece adminler tarafindan görülebilmektedir.

32 . Adminler kullanicliardan kullanici adi degi******ligi veya mail adresi degi******ligi isteyebilirler.

33 . BU FORUMA ÜYE OLAN HERKES BU KURALLARI OKUMUŞ VA KABUL ETMiŞ SAYILIR

34 . Bu kurallara uymayan her kisi banlanir.

--Forum Yönetimi
İyi ForumLar...
Nagis
Nagis
Admin

Kadın
Sevdiğim : Dans&Müzik !

http://www.erenbakici.tk/

- Similar topics